مقدار زیادی از خوراک شما شما را تغذیه می کند؟

از تلاش یک تمرین جدید در فیس بوک به منظور پریدن بر روی ورزشکار آب گوجه فرنگی کادمیوم Instagram، همه ما احتمالا تصمیمات بهداشتی را بر اساس محتوای رسانه های اجتماعی ما تا حدودی اتخاذ کردیم.

با این که فرد معمولی در حال حاضر بیش از دو ساعت در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی هزینه می کند، طبیعی است که دوستان و نفوذگران ما به دنبال آن ها بر تصمیم های واقعی ما در مورد رفاه ما تاثیر می گذارند.

اما چقدر می توانیم از طریق یک خبرخوان، چه چیزی را در زندگی واقعی انجام دهیم؟ و آیا این اثرات در نهایت سودمند هستند یا پیامدهای منفی ناخواسته ای دارند؟

اگر چه تحقیق در حال شروع به باز کردن این سوالات است، تجربیات ما نیز به داستان می گویند.

در اینجا نگاهی به برخی از شیوه های شگفت آور که کاربران می گویند رسانه های اجتماعی سلامت خود را افزایش داده یا به آن آسیب رسانده اند، و نحوه استفاده بیشتر از وقت خود را آنلاین می دانند.
Pro vs. con: رسانه های اجتماعی چگونه سلامت را نشان می دهند؟
طرفدار: رسانه های اجتماعی می توانند الهام بخش سلامت باشند

پس از همه، شما به سختی می توانید از طریق Pinterest بدون عبور از یک سالاد زرق و برق دار و یا باید سعی کنید کوکی.

گاهی اوقات گرفتن عکس هایی از غذاهای خوب برای شما در خط دید شما، شما را مجذوب خود می کند که باید برای سبزی ها در شام انتخاب کنید - و احساس خوبی در مورد آن دارید.

راشل فین، کاربر اینستاگرم می گوید: "من لذت بردن از الهام گرفتن از غذاهای دیگر را پیدا می کنم." "این کمک کرده است تا دانش خود را در مورد غذا و دستور العمل ها گسترش دهد."

پست هایی که ما در رسانه های اجتماعی می بینیم نیز می تواند انگیزه ما را نسبت به اهداف تناسب اندام افزایش دهد یا ما را به آینده ای سالم تر امیدوار کند.

Aroosha Nekonam، که با ناهنجاری مبارزه کرد، می گوید اینستاگرام و بنیانگذاران یوتیوب بدنسازان زن چیزهایی را در میان اختلالات خوردن خواسته اند.

او می گوید: "آنها الهام بخش من بودند تا از طریق بهبودی من پیگیر شوند، بنابراین من نیز می توانم بر توانایی فیزیکی تمرکز کنم." "آنها به من سوخت و هدف را به کار به سمت، که موجب شد تاریک و لحظات سخت در بهبود من آسان تر به فشار از طریق. من یک دلیل برای موفقیت دیدم. من چیزی را دیدم که می توانستم باشد. "
کن: رسانه های اجتماعی می توانند انتظارات غیرواقعی از سلامت را افزایش دهند

در حالی که کاسه های جادویی بودا و جسد Crossfit می تواند ما را برای سلامتی آتش بکشد، همچنین می توانید یک قسمت تاریک برای این تم های سلامتی درخشان وجود داشته باشد.

هنگامی که تصاویری که به صورت آنلاین مشاهده میکنیم، کمال هستند، ممکن است احساس کنیم که خوردن سالم و آمادگی جسمانی غیرقابل دستیابی است، یا فقط برای چند انتخاب.

ارین پالینسکی-واید، RDN، متخصص تغذیه می گوید: "رسانه های اجتماعی می توانند تصور کنند که غذا کامل و غذا آماده می شود. "وقتی این کار را نمی کند، کاربران می توانند سرخوردگی را تجربه کنند و احساس کنند که آنها به درستی انجام نمی دهند، که می تواند آنها را کاملا از بین ببرد."

علاوه بر این، در زیر حساب های رژیم غذایی که به طور مداوم جلوه دادن ضعف و یا قضاوت در مورد انواع مواد غذایی استرس زا است.

"همانطور که شخص چهار ساله از یک اختلال خوردن رنج می برد، گاهی اوقات از صنعت تناسب اندام در Instagram احساس فشار می کند،" پاجل پیلرر، کاربر Insta می گوید. او اخیرا این تجربه را تجربه کرده است که یک پیام رسانه ای اجتماعی نشانه های بدن او را برای استراحت بالا می برد.

"بدن من برای یک تعطیلات التماس کرد، بنابراین من به ایده گرفتن یک شب از ورزشگاه آمد. من در پست Instagram یک پست تمرینی دیدم و اعتقادم کمتر از آن بود. "
Pro vs. con: چگونه رسانه های اجتماعی به ما در مورد سلامتی صحبت می کنند؟
طرفدار: رسانه های اجتماعی می توانند یک فضای امن برای دریافت حمایت و بحث در مورد سلامتی باشند

اگر چه ماهیت غیر شخصی از ارتباط با دیگران از پشت یک صفحه انتقاد می گیرد، ناشناس بودن رسانه های اجتماعی در واقع دارای مزیت های آن است.

هنگامی که یک وضعیت سلامتی بسیار دردناک است یا خجالتآمیز در مورد شخصا صحبت کنید، انجمن آنلاین می تواند یک فضای امن را فراهم کند. Nekonam می گوید که در طول روز خود با بی حوصلگی، رسانه های اجتماعی به یک حیله تبدیل شدند.

"من خودم را دور از دوستان و خانوادهم بستم. من از شرایط اجتماعی اجتناب کردم زیرا من اضطراب و شرم زیادی را درمورد اختلال خود درگیر بودم. برای تماس با دنیای بیرون به رسانه های اجتماعی تبدیل شدم. "

انجی ایبا، که با بیماری مزمن زندگی می کند، می گوید که گروه های فیس بوک نیز محیطی برای افرادی که علاقمند به اشتراک گذاری تلاش های بهداشتی هستند، فراهم می کنند.

او توضیح می دهد: "این گروه ها به من محل دادند تا سوالاتی را درباره درمان بدون قضاوت بپرسند." "این خوب است که افراد دیگر مبتلا به بیماری های مزمن را به صورت آنلاین دنبال کنید، زیرا روزهای بد را به عنوان جدایی ناپذیر احساس نمی کنید."

این نوع حمایت عاطفی نیز می تواند اثرات فیزیکی قدرتمندی داشته باشد، زیرا ارتباطات اجتماعی سلامت کلی را بهبود می بخشد.
کنسول: رسانه های اجتماعی می توانند به یک اتاق اکو منفی تبدیل شوند

تحقیقات همچنین نشان داده است که پدیده سلامت روان شناخته شده به عنوان "بیماری عاطفی"، که در آن احساسات بین افراد منتقل می شود، در فیسبوک بسیار قدرتمند است.

در حالی که این می تواند به خوبی کار کند، این همیشه مورد نیست.

اگر فردی که دنبال می کنید تنها بر جنبه های منفی یک وضعیت سلامتی تمرکز کند، یا اگر یک گروه فقط از مشکلات کاهش وزن مطلع شود، ممکن است سلامت روحی و جسمی شما تحت تأثیر بدتر قرار گیرد.
جوانب مثبت و منفی

در آیا مزایای CrossFit و آیا ایمن است؟

مقدار زیادی از خوراک شما شما را تغذیه می کند؟

چگونه فتفوبیا من را از دریافت کمک برای اختلالات خوردن من جلوگیری کرد

های ,یک ,اجتماعی ,رسانه ,مورد ,گوید ,رسانه های ,های اجتماعی ,در مورد ,می گوید ,می تواند

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جراحی پوست و صورت لبیک یا علی النقی ✔ فروش لوازم یدکی عمده پراید و پژو یاران 63 چگونه مدرسه ای شاد داشته باشیم میشو چرم تبریز اندیشه ها و نظرات یک برنامه نویس و بازی ساز VOIP & Forex خرید رسیور 4k متن سرودهای اسلامی